COMPLEX PILOT TRAININGIR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)IR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)TECNAM P2010COMPLEX PILOT TRAININGPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCECOMPLEX PILOT TRAININGPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCEZERO TO ATPLZERO TO ATPL

Článek

Delegace CAFUC a Sichuan Airlines v F AIR

09.02.2018 09:51

Delegace absolvovala během tří dnů setkání se zástupci vyšších územních samosprávných celků, setkání na Ministerstvu dopravy a dopravní fakultě ČVUT.

 

Návštěva České Republiky navazovala na uzavření tripartitní spolupráce mezi CAFUC, Sichuan Airlines a F AIR. V rámci společného projektu bude letecká škola F AIR školit profesionální piloty, jejichž vzdělávání bude zastřešovat ČVUT. Předmětem další diskuse byl plán rozvoje aktivity mezinárodního vzdělávacího centra pro výcvik profesionálních pilotů a rozvoj spolupráce s dalšími čínskými aerolinkami.

 

Letecká škola F AIR v současnosti cvičí první, třináctičlennou skupinu budoucích profesionálních pilotů dopravních letadel Sichuanských aerolinek. V první polovině tohoto roku se očekává nástup druhé a třetí skupiny, celkově 46 nových studentů.