ZERO TO ATPLPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCECOMPLEX PILOT TRAININGPPL(A), CPL(A), ATP(A) LICENCEZERO TO ATPLIR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)COMPLEX PILOT TRAININGTECNAM P2010COMPLEX PILOT TRAININGIR(A) SEP, IR(A) MEP(A), FI(A)

Kariéra

PILOT - INSTRUKTOR

Přijmeme instruktora pro poskytování výcviku na letounech.

Požadujeme:

  • platná kvalifikace FI(A) (rozšířující práva b-g vítána)
  • AJ
  • flexibilita
  • profesionální přístup

Nabízíme:

  • plný nebo částečný pracovní úvazek
  • vysoce profesionální a komunikativní tým
  • mezinárodní pracovní zkušenosti
  • moderní zázemí, špičková nová letadlová technika
  • nadprůměrné finanční ohodnocení

V případě zájmu prosím kontaktujte nás na e-mailu: f-air@f-air.cz, nebo na telefonu: 606 623 610.

PROVOZNÍ TECHNIK LETADEL

Přijmeme provozního technika letadel.

Náplň práce:
  • příprava letadel k letu
  • hangárování letadel
  • tankování letadel
Požadujeme:
  • základní technické znalosti
  • základní znalost angličtiny výhodou
Nabízíme:
  • dobré platové ohodnocení
  • dlouhodobé ubytování
  • zázemí stabilní letecké školy s možností profesního růstu
  • příjemný a dynamický kolektiv

Místo působení: Letiště Benešov

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš životopis a stručný motivační dopis na adresu houfek@f-air.cz nebo volejte +420 702 050 215

LETECKÝ MECHANIK / LETECKÝ MECHANIK AVIONIK

Přijmeme leteckého mechanika / leteckého mechanika avionika.

Náplň práce: údržba letounů Piper, Cessna, Cirrus a Tecnam

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • vzdělání v oboru výhodou
  • průkaz AML 66 výhodou
Nabízíme:
  • nadstandartní platové ohodnocení
  • možnost získáni AML Part 66 licence a typových kurzů v zahraničí